פלאפל זו ההתמחות שלנו!


falafel05.png

דוכן הפלאפל ייתן מענה איכותי לאורחי האירוע ברמה הגבוהה ביותר ששוק דוכני המזון מסוגלים להציע ועם זאת במחיר משתלם ומתאים לכל כיס.

ייחודי לפלאפל זכרון אירועים- סוגים שונים של מנות פלאפל מיוחדות ובלעדיות! הטעמים הייחודים במנה, יחד עם הטעם המוכר והאהוב של כדורי הפלאפל שלנו יהפוך את האירוע שלכם למסוגנן, עכשווי ויוצא דופן, עם מגוון טעמים שעוד לא הכרתם וישאירו לאורחים טעם של עוד.

הכדורים הפריכים נעשים ע"י מכונות ומטגנות מקצועיות המוצבות בדוכן, מבחר עשיר של פיתות הנאפות גם הן בתנור אפיה המוצב במקום, הכל מול עיניו של האורח, עמדת סלטים טרייה, מגוונת, עשירה ורטבים משובחים הנעשים על ידינו.

בעת ההזמנה תינתן ללקוח אפשרות לבחור את סוג המנה מתפריט מנות הפלאפל המיוחדות שלנו שתוגש לאורחים ביום האירוע.

*מגוון פיתות לבחירה- פיתות אסליות, פיתות עבודת יד, פיתות חיטה מלאה, פיתות קלות.פלאפל קלאסי

מנת הדגל שלנו ישראלית וקלאסית, פיתות שנאפות במקום ממגוון הפיתות לבחירה, כדורי פלאפל פריכים, מגוון סלטים טריים לבחירת האורח בלווי רטבי הבית.

פלאפל פסטו

מנה ייחודית בריאה עם טעמים מנצחים, פיתות שנאפות במקום ממגוון הפיתות לבחירה, כדורי פלאפל פריכים על מצע פסטו משובח וטחינה לבנה, סלט פלפלים קלויים וחסה צבעונית.

פלאפל לבנוני

מנה בניחוח מזרחי אסלי עם טעמים עזים וממכרים, פיתות שנאפות במקום ממגוון הפיתות לבחירה, כדורי פלאפל פריכים בלווי חומוס ביתי, ביצה קשה, גרגירי חומוס מתובלים וסלט עגבניות פיקנטי.