צרו קשר


חוויה קולינרית מרשימה מהטעימה הראשונה

הניחוחות, האווירה, התפריט המגוון והטעם המשובח יוצרים חוויה איכותית ומותאמת לכלל סוגי האורחים הצמחוניים, הטבעונים ושומרי הכשרות שביניהם.

-פלאפל.jpg

פלאפל קלאסי
מנת הדגל שלנו - פיתות שנאפות במקום ממגוון הפיתות לבחירה, חומוס הבית, כדורי פלאפל פריכים הנעשים ע"י מכונות ומטגנות מקצועיות המוצבות בדוכן, סלטיה עם מגוון סלטים טריים לבחירת האורח בלווי טחינה, עמבה ורטבי הבית.

-סביח.jpg

סביח עיראקי אותנטי
מנת הסביח האהובה שהולכת איתנו מזה שנים עם טעם ממכר של חומוס הבית, ביצה קשה, חציל מטוגן, פלחי תפו"א ומגוון ירקות לבחירת האורח, בלווי טחינה, עמבה ורטבי הבית.

-צמחונית1.jpg

שווארמה צמחונית
מנת שווארמה מוקפצת על פלנצ'ה לעיני האורח, בתיבול אסלי עם בצל מטוגן, פיתות שנאפות במקום ממגוון הפיתות לבחירה, חומוס הבית, סלטיה עם מגוון סלטים טריים לבחירת האורח בלווי טחינה, עמבה ורטבי הבית.

1.jpg

פיש & צ'יפס
הגשה ירוקה בקונוס עץ, נתח פילה אמנון בציפוי קריספי, בתוספת צ'יפס/ פוטטו/ הום פרייז לבחירת המזמין .

-בשרי-צמחוני.jpg

המבורגר (בשרי/ צמחוני)
דוכן אמריקאי עם המבורגר אנגוס/ צמחוני צרוב על הפלנצ'ה מול עיני האורח. לחמניות טריות לצד קערות של ירקות טריים וחתוכים, להרכבה עצמית של האורח, בתוספת מגוון רטבים לבחירה.

-בר.jpg

צ'יפס בר
הגשה ירוקה בקונוס עץ, מגוון סוגי צ'יפס- קלאסי, פוטטו צ'יפס, הום פרייז, בתוספת מגוון רטבים לבחירה.

-סלטים1.jpg

בר סלטים
עמדת סלטים מפוארת ופופולארית מתאימה לחשיבות של היום אורח חיים בריא ומאוזן,
בר הסלטים מוגש כבופה הרכבה עצמית, הסלטים מוגשים בקערות עץ דקורטיביות, איכותיות וידידותיות לסביבה..
בר הסלטים כולל שמונה סוגי ירקות העונה יחד עם של שלושה סוגי תוספות- אגוזי מלך, אגוזי קשיו טבעיים וג'עלה, בלווי של שלושה רטבים טריים הנעשים על ידינו.